nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
Odziały przedszkolne w SP nr 398 w Warszawie (Targówek) poszukują nauczycieli wychowania przedszkolnego do grup trzylatków, czterolatków i pięciolatków.

Wymagania:
Ciepłe i przyjazne usposobienie. Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.

Zakres obowiązków:
Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu. Opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym. Realizacja programu zgodnie z obowiązującymi planami nauczania. Budowanie relacji z rodzicami i współpracownikami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.przedszkole.sp398@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 398
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego