nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: policki, Trzebież, Zachodniopomorskie, Polska
praca dla nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki przeszklonej, doświadczenie w pracy z dziećmi 6- letnimi

Wymagania:
ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika przedszkolna

Zakres obowiązków:
pełnienie funkcji nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne w Trzebieży ul Wkrzańska 9 72-020 Trzebież
przedszkole@pptrzebiez.pl

600805931
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W TRZEBIEŻY
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego