nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: węgrowski, Ostrówek, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Ostrówku zatrudni nauczyciela na podstawie Karty Nauczyciela zgodnie z organizacją roku szkolnego od 1 września 2024 do 31 sierpnia 2025 roku do prowadzenia zajęć w oddziale przedszkolnym.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym - edukacja wczesnoszkolna i/lub przedszkolna

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w oddziale przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spostrowek.lochow.net.pl

25 6755209
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W OSTRÓWKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego