nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: opolski, Ozimek, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego na zastępstwo od 01.09.2024r. do 31.03.2025r.

Wymagania:
studia wyższe magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
praca dydaktyczno-opiekuńczo - wychowawcza z dziećmi w wieku przedszkolnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Ozimku
ul. księdza Kałuży 13
46-040 Ozimek
e-mail: info@pp1.ozimek.pl

791 963 553
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W OZIMKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo