Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-07-26
  • Miejsce: m. Jelenia Góra, Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 zaprasza do współpracy nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze pełnego etatu z kwalifikacjami do nauki języka angielskiego w przedszkolu.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna),
- kwalifikacje do nauki języka angielskiego w przedszkolu,
- motywacja, zaangażowanie, chęć rozwoju,
- cierpliwość, zamiłowanie do pracy z dziećmi,
- kreatywne podejście do pracy edukacyjno-wychowawczej,
- umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć wychowania przedszkolnego zgodnie z podstawą programową,
- prowadzenie dokumentacji nauczyciela (np.: e-dziennik),
- codzienna opieka nad dziećmi oraz czuwanie nad ich bezpieczeństwem,
- współpraca z rodzicami,
- realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o najwyższą jakość funkcjonowania Przedszkola,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: mp2_jgora@poczta.onet.pl lub na adres Miejskie Przedszkole nr 2, 58-500 Jelenia Góra, ul. Piłsudskiego nr 32

e-mail: mp2_jgora@poczta.onet.pl lub 75-64-236-10
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 2 W JELENIEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo