Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Fabryczna, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca od 01.09.2024r. dla nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z obowiązującymi przepisami.

Zakres obowiązków:
Zadania wynikające z zatrudnienia na stanowisku nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Sekretariat.p150@wroclawskaedukacja.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
717986774
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 150 WESOŁE NUTKI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka angielskiego
    Jaszkowa Dolna (Dolnośląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela języka angielskiego.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, wyższe kierunkowe.
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego - pełen etat
    Miękinia (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego - "skoczek".
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej klasa 1
    Miękinia (Dolnośląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej do klasy 1