Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-05
  • Miejsce: m. Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 33 w Częstochowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze 1 etatu na zastępstwo do 31.08.2024.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy w przedszkolu na stanowisku nauczyciela- wychowawcy
Zaświadczenie o niekaralności
Umiejętność współdziałania w zespole

Zakres obowiązków:
Planowanie i organizowanie procesu opiekuńczo-dydaktyczno- wychowawczego,
organizacja uroczystości przedszkolnych i wycieczek, współpraca z rodzicami, specjalistami, organizacjami kulturalno- oświatowymi, udział w posiedzeniach Rady Pedagogicznej, udział w szkoleniach, udział w pracach zespołów zadaniowych, czynności dodatkowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp33@edukacja.czestochowa.pl

34 323 10 91
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 33
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo