Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-07-30
  • Miejsce: krakowski, Kaszów, Małopolskie, Polska
Nauczyciel dzieci w oddziale przedszkolnym, w grupie 5-6-latków.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela dzieci w oddziale przedszkolnym, w grupie 5-6-latków.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1kaszow@eduliszki.pl

122806021
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚWETEGO JÓZEFA W KASZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo