Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-08-22
  • Miejsce: strzelecki, Zawadzkie, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego na zastępstwo od 01.09.2024r. do 31.08.2025r.

Wymagania:
Studia wyższe kierunkowe: wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym. Mile widziane kwalifikacje w zakresie logopedii, j. angielskiego, doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcza w grupie dzieci 3l. Do podstawowych obowiązków należy realizacja zadań wynikających z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo - dydaktycznej, wspieranie rozwoju dzieci, współpraca z rodzicami, organizacja wydarzeń przedszkolnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem
ul. Paderewskiego 1
47-120 Zawadzkie
e-mail: przedszkole@ppnr2.zawadzkie.pl

tel. 774616485
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W ZAWADZKIEM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo