nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: białostocki, Sobolewo, Podlaskie, Polska
Dyrektor Przedszkola w Sobolewie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego (nauczyciel początkujący).
Praca w grupie z dziećmi w wieku 3 lat.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (ukończone studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna),
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność, samodzielność, empatia,
- umiejętność planowania i organizowania pracy,
- mile widziane zdolności muzyczne, plastyczne

Zakres obowiązków:
- planowanie i realizowanie zajęć edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych zgodnie z wybranym programem wychowania przedszkolnego i Podstawą Programową MEN,
- współpraca z rodzicami, gronem pedagogicznym, środowiskiem i instytucjami,
- realizowanie zadań ukierunkowanych na rozwój placówki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres mailowy: przedszkolesobolewo@suprasl.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Przedszkola Samorządowego w Sobolewie.

Kontakt telefoniczny: 507 839 702
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SOBOLEWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego