nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Praca w grupie 5-6 latków. Umowa na czas określony od 01.09.2024 do 31.08.2025.

Wymagania:
Kwalifikacje na kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym z przygotowaniem pedagogicznym, doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zakres obowiązków:
1. Realizacja podstawy programowej.
2. Wspieranie rozwoju dzieci.
3. Planowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno - wyrównawczej.
4. Organizacja wydarzeń przedszkolnych.
5. Współpraca z rodzicami i specjalistami zatrudnionymi w szkole.
6. Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.
7. Analiza gotowości szkolnej dzieci.
8. Poprawne prowadzenie dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psp6@walbrzych.edu.pl

748477720
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO W WAŁBRZYCHU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego