nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Włochy, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
jednolite studia magisterskie lub studia I stopnia lub studia II stopnia w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
praca w grupie przedszkolnej, realizacja zadań związanych z opieką oddziałem przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p60@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
22 863 72 73
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 60
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Blizne Jasińskiego (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Przedszkole w Bliznem Jasińskiego przyjmie na rok szkolny 2024/2025 nauczyciela wychowania przedszkolnego na etat do grupy dzieci 3 - letnich lub do grupy dzieci 4 - letnich. Doskonale wyposażona placówka znajduje się zaledwie 1 km ...
  • Nauczyciel geografii
    Józefów (Mazowieckie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Nauczyciel geografii w kl. V-VIII CV proszę przesłać na adres: pgwj@op.plWymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczanie geografii w kl. V-VIII
  • Nauczyciel matematyki
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego zatrudni nauczyciela matematyki w pełnym wymiarze. Wymagane wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Dokumenty prosimy kierować na adres e-mai: sekretariat...