nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: bartoszycki, Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie dzieci 5-letnich. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje: język angielski, SI

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi w grupie przedszkolnej , wykonywanie zadań nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne nr 9 w Bartoszycach, przedszkolenr9@op.pl

89 763 35 96 lub 531 858 403
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9 W BARTOSZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego