nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Krzyki, Dolnośląskie, Polska
Przedszkole nr 52 we Wrocławiu oferuje stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełen etat, zarówno dla nauczyciela początkującego jak i doświadczonego oraz na emeryturze, z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe, kreatywność, umiejętności interpersonalne i społeczne, rzetelność, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:
nauczyciel przedszkola realizuje zadania wychowawczo-dydaktyczne i opiekuńcze w swojej grupie zgodnie z podstawą programową, celami w programach realizowanych w przedszkolu oraz planami pracy przygotowanymi na początku każdego miesiąca, wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka oraz jego zdolności i zainteresowań, prowadzenie obserwacji i diagnoz pedagogicznych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć w salach dydaktycznych oraz na świeżym powietrzu, wspieranie personelu obsługowego w utrzymywaniu ładu i porządku w sali, współpraca ze specjalistami psychologiczno-pedagogicznymi, z personelem kuchennym w zakresie żywienia dzieci na dietach, organizacja i udział w wycieczkach, wydarzeniach i uroczystościach, planowanie własnego rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji, prowadzenie dokumentacji pedagogicznej, uczestnictwo w radach pedagogicznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.p052@wroclawskaedukacja.pl

przez e-mail sekretariatu lub telefonicznie: 71 7986796
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 52 GOŁĄBKI POCZTOWE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego