Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-03
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: żywiecki, Wieprz, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w grupie dzieci 4,5 - letnich.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z Rozp. MEiN z 14 września 2023r., paragraf 4. Umiejętność współpracy w zespole.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolewieprz@radziechowy-wieprz.pl
lub
Przedszkole Małego Księcia w Wieprzu, ul. Żywiecka 1100, 34-382 Wieprz

338675460
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MAŁEGO KSIĘCIA W WIEPRZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo