nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: m. Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego w grupach z dziećmi w wieku 3-6 lat

Wymagania:
wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie: kierunek wychowanie przedszkolne

Zakres obowiązków:
przestrzeganie czasu pracy, zapewnienie dzieciom pełnego bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego, realizowanie podstawy programowej wychowania przedszkolnego, umiejętne planowanie pracy wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczej, prawidłowe sporządzanie dokumentacji pedagogicznej, aktywne uczestnictwo w posiedzeniach rady pedagogicznej, współpraca z rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p19@edu.gorzow.pl

95 7288 680
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 19 IM. JANA BRZECHWY W GORZOWIE WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo