Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-07
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 2 w Bielsku-Białej zatrudni nauczyciela z pełnymi kwalifikacjami do pracy w przedszkolu.
Oferuję pracę w pełnym wymiarze 25/25 w roku szkolnym 2024/2025 z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.
Praca w godzinach 06:30-16:30

Wymagania:
Wykształcenie wyższe ( w tym licencjat),
predyspozycje do pracy z dziećmi

Zakres obowiązków:
Realizacja Podstawy programowej,
realizacja zadań wynikająca z funkcji opiekuna grupy przedszkolnej,
prowadzenie dokumentacji w tym mobidziennik,
współpraca z nauczycielami, rodzicami, środowiskiem lokalnym,
wykonanie zadań wynikających z Rocznego Planu Pracy Przedszkola.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e- mail: pm2@cuw.bielsko-biala.pl lub dostarczając do przedszkola :
Przedszkole nr 2 w Bielsku-Białej ul. B. Krzywoustego 3 , 43-300 Bielsko-Biała

33 812 44 16
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 2 W BIELSKU-BIAŁEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego