Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: koszaliński, Rosnowo, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Istnieje możliwość przydzielenia dodatkowych godzin w ramach posiadanych kwalifikacji kandydata.

Wymagania:
Ukończone studia na kierunku wychowanie przedszkolne, przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do nauczania języka angielskiego (mile widziane)

Zakres obowiązków:
Zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczne w zakresie podstawy programowej z dziećmi 3-6 lat.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Samorządowe w Rosnowie
76-042 Rosnowo 10
lub srprzedszkole@vp.pl

94 3164135
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ROSNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo