nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-21
  • Miejsce: wielicki, Grabie, Małopolskie, Polska
Zatrudnimy do pracy w oddziale dzieci 5-6 letnich. Praca w godz. 7.00-12.00/12.00-17.00.
Mile widziane kwalifikacje do prowadzenia zajęć logopedycznych i/ lub rewalidacyjnych.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z wymaganiami na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczno- wychowawcza w grupie dzieci 5-6 letnich.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spgrabie@wp.pl

tel. 12 251 13 31
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MACIEJA SZARKA W GRABIU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo