nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Poszukujemy do naszego zespołu energicznego, kreatywnego nauczyciela. Praca w roku szkolnym 2024/2025 w grupie 6-latków. Możliwość zatrudnienia na stałe.

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje.

Zakres obowiązków:
Wychowawstwo i prowadzenie grupy dzieci 6-letnich .

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p38@sosnowiec.edu.pl

32 263 56 49
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 38 W SOSNOWCU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego