nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: grodziski, Ojrzanów-Towarzystwo, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Przedszkole zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza z grupą dzieci ( 25 osób) w wieku 3-6 lat (w zależności od zapotrzebowania w danym roku szkolnym).

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza z grupą dzieci ( 25 osób) w wieku 3-6 lat (w zależności od zapotrzebowania w danym roku szkolnym).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
przedszkole_promyk@op.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PROMYK EWA NOWAK, MARTA BOREK S.C
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel 19,5/25
    Warszawa (Mazowieckie) Wakat 19 stażysta
    Praca na stanowisku nauczyciela dzieci 3-letnich. Grupa czynna w godzinach 7.30-16.30 praca w trybie zmianowym .Możliwość nadgodzin. Wymagania: Kwalifikacje nauczyciela przedszkola: ukończone studia pedagogiczne o kierunku: edukacja przedszkolna, wyc...
  • Nauczyciel jęz. angielskiego w 1 - 3 oraz w przedszkolu.
    Bemowo (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Język angielski w klasach 1 - 3 (12h) oraz w przedszkolu (10h).W razie pytań zapraszamy do kontaktu:kkobylinska@eduwarszawa.pl sekretariat.sp362@eduwarszawa.pl
  • Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
    Kobyłka (Mazowieckie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:Publiczne Przedszkole nr 4 w Kobyłce poszukuje Nauczyciela Wychowani Przedszkolnego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkolekobylka@tlen.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:22 296 10 70