Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: poznański, Złotniki, Wielkopolskie, Polska
Poszukujemy do zespołu nauczyciela wychowania przedszkolnego. Do obowiązków min należy przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola.

Wymagania:
Wymagane odpowiednie kwalifikacje do pracy w zawodzie, wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:
Do obowiązków min. należy przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, współpraca z rodzicami, czynny udział w działalności przedszkola, opieka nad dziećmi, dbanie o ich bezpieczeństwo.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@akademosprzedszkole.pl

515169083
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "AKADEMOS" W ZŁOTNIKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego