Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-08-21
Wygasa: 2024-09-21
  • Miejsce: Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Poland
Przedszkole Edukacja i Wsparcie w Wałbrzychu poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.
WYMAGANIA:
- wykształcenie licencjat/ magister wychowania przedszkolnego (warunek konieczny);
- wysoka kultura osobista;
- odpowiedzialność;
- kreatywność;
- chęć ciągłego samodoskonalenia się;
- umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi.
OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- umowę o pracę, - 6 godzinny dzień pracy;
- dodatkowe płatne dni wolne zgodnie z arkuszem organizacji przedszkola;
- pracę w małej grupie przedszkolnej ( 5 dzieci);
- pracę w odpowiednio przystosowanej i nowoczesnej placówce;
- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
- miłą, rodzinną atmosferę w pracy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- prowadzenie zajęć grupowych z dziećmi ze specjalnym potrzebami edukacyjnymi;
- prowadzenie dokumentacji przedszkolnej;
- współpraca z rodzicami i zespołem terapeutycznym.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nazwa placówki: Przedszkole Edukacja i Wsparcie
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 1
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 1