Nauczyciel wychowanie przedszkolnego

Data publikacji: 2024-09-26
Wygasa: 2024-10-26
  • Miejsce: Chybie, Chybie, Śląskie, Poland
Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek” w związku z rozwojem placówki zatrudni do pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego / pedagoga specjalnego.

Wymagania:
• Studia wyższe, kierunkowe
• Życzliwy stosunek do dzieci i osób dorosłych
• Empatia, cierpliwość i chęć pomocy innym
• Kreatywność w podejmowanych zadaniach
• Chęć podnoszenia swoich kompetencji
• Atutem będą dodatkowe szkolenia i kwalifikacje

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela polegać będą na sprawowaniu opieki, wychowywaniu i nauczaniu dzieci w wieku 3–7 lat - zgodnie z obowiązującą podstawą programową i statutem przedszkola oraz prowadzeniu niezbędnej dokumentacji. Dbanie o prawidłowy rozwój maluchów (w zakresie motoryki, mowy i myślenia, kształtowania emocji, uczuć i nawyków oraz socjalizacji i uspołeczniania) a także życzliwa komunikacja z ich rodzicami i współpracownikami.

Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze
• Dobre warunki finansowe, premie
• Pracę w zgranym, młodym zespole
• Miłą i przyjazną atmosferę
• Szkolenia i rozwój osobisty
• Współpracę i możliwość konsultacji ze specjalistami (logopeda, psycholog, fizjoterapeuta)

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
• Curriculum Vitae
• Dokumenty poświadczające wymagane kwalifikacje - dyplomy i suplementy studiów wyższych, kierunkowych.
Nazwa placówki: Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Dworek" Krzysztof Pietroszek
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 0
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 0