nauczyciel zajęć praktycznych i teoretycznych

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-26
  • Miejsce: kołobrzeski, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska

Wymagania:
Ukończone studia magisterskie. Stomatolog lub Higiena stomatologiczna, kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Nauczanie zajęć praktycznych i teoretycznych na kierunku Higienistka stomatologiczna

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp@kolobrzeg.powiat.pl

94 35 221 20 wew. 10
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH W KOŁOBRZEGU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel zajęć praktycznych i teoretycznych