nauczyciel

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dzień dobry,

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego na 19,5/25 etatu w grupie 3 latków. Idealna kandydatka lub kandydat oprócz wykształcenia kierunkowego powinien posiadać serdeczne i otwarte podejście wobec dzieci również z niepełnosprawnościami, prowadzenie empatycznych rozmów z rodzicami. Ważna jest też umiejętność budowania pozytywnych relacji z zespołem pracowników.

Przedszkole mieści się na warszawskiej Sadybie, jest nowoczesne, dobrze wyposażone. Wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego. Dodatki standardowe - motywacyjny, wysługa lat, wychowawstwo.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą mailową na adres p326@eduwarszawa.pl

Wymagania:
Ukończone wychowanie przedszkolne, mile widziane inne kwalifikacje

Zakres obowiązków:
prowadzenie grupy dzieci, organizowanie zajęć, wypełnianie dokumentacji, kontakt ze specjalistami, kontakt z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p326@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 326 „CHATKA SKRZATKA”
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel