nauczyciel

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: oświęcimski, Kęty, Małopolskie, Polska
oferujemy pracę dla nauczyciela jęz. angielskiego w przedszkolu trzy oddziałowym w wymiarze 1/4 etatu. Zajęcia odbywają się codziennie.

Wymagania:
kwalifikacje do wczesnego nauczania jęz. ang.

Zakres obowiązków:
praca dydaktyczna z dziećmi 2,5 - 6 letnimi w zakresie nauki jęz. ang.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolecrkety@gmail.com

690634134
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE IM. BŁ. M. CELINY BORZĘCKIEJ ZGROMADZENIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel
Liczba godzin (w tygodniu): 6