nauczyciel/fizjoterapeuta

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela fizjoterapeutę do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową, posiadających kształcenie specjalne.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy w zawodzie fizjoterapeuty lub rehabilitanta ruchowego.
Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie indywidualnych zajęć rewalidacyjnych polegających na stymulowaniu rozwoju ruchowego z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową.
Współpraca z zespołem d.s. pomocy psychologiczno - pedagogicznej, współtworzenie IPET-ów.
Prowadzenie obowiązującej dokumentacji zgodnej z przepisami prawa.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@pm17.olsztyn.eu

89 5335836
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 17 W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel/fizjoterapeuta
Liczba godzin (w tygodniu): 1