nauczyciel(ka) fizyki

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Oferujemy pracę na cały etat w zaangażowanym gronie pedagogicznym z kreatywną i chętną młodzieżą w wieku 14 -19 lat. Zajęcia z fizyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dobrze wyposażone laboratorium fizyczne.

Wymagania:
Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:
Do obowiązków nauczyciel(ki)a należeć będzie przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym i/lub prowadzenie zajęć z fizyki na poziomie podstawowym. Możliwość prowadzenia projektów międzyprzedmiotowych, zajęć doświadczalnych oraz dodatkowo płatnych kół zainteresowań.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zso13.edu.gdansk.pl

583410671
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 13 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel(ka) fizyki