nauczyciel/specjalista gazownictwa

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
nauczyciel/specjalista gazownictwa na kwalifikacyjnych kursach zawodowych

Wymagania:
Wymagania:
- wykształcenie - min. średnie w przypadku specjalisty z rynku pracy
- doświadczenie zawodowe w specjalizacji

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć ze słuchaczamizgodnie z podstawą programową
- tworzenie i prowadzenie zajęć ze słuchaczami kkz
- prowadzenie dokumentacji kursowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać na adres: sekretariat@ckzu1.edu.gdansk.pl
w tytule maila proszę wpisać: nauczyciel/specjalista gazownictwa
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel/specjalista gazownictwa