Naulczyciel/ka techniki - Stacjonarnie

Data publikacji: 2024-08-19
Wygasa: 2024-09-19
  • Miejsce: Bielany, Warszawa, Mazowieckie, Poland
Wyjątkowy/a Nauczyciel/ka w Turkusowej Wieży

Wynagrodzenie: 70 -100 zł/h
Wymiar czasu pracy: 2 h/ tydzień

Czy marzysz o pracy w inspirującym, pełnym energii miejscu, gdzie priorytetem jest rozwój dziecka? Dołącz do naszej stacjonarnej szkoły podstawowej - Turkusowej Wieży! Poszukujemy kreatywnego nauczyciela techniki, który wprowadzi uczniów w artystyczny świat.

Twoje zadania:
●Prowadzenie zajęć techniki
●Tworzenie zajęć dostosowanych do potrzeb uczniów
●Organizowanie projektów i zajęć tematycznych, które angażują uczniów i wspierają ich indywidualny rozwój.
●Współpraca z zespołem nauczycieli i rodzicami, aby zapewnić spójność edukacyjną i harmonijny rozwój uczniów.
●Monitorowanie postępów uczniów i udzielanie regularnych informacji zwrotnych.

Czego oczekujemy?
●Wykształcenia wyższego kierunkowego z przygotowaniem pedagogicznym.
●Doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą na poziomie szkoły podstawowej.
●Pasji do nauczania i kreatywnego podejścia do edukacji.
●Wysokich kompetencji interpersonalnych i umiejętności pracy zespołowej.
●Mile widziane doświadczenie w pracy w szkołach o alternatywnym podejściu do edukacji.

Co oferujemy?
●Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku.
●Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach doskonalących.
●Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie.
●Elastyczne godziny pracy.
●Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów edukacyjnych.

Dołącz do nas i twórz przyszłość edukacji razem z Turkusową Wieżą!

Osoby zainteresowane prosimy o skopiowanie linku do przeglądarki: https://form.typeform.com/to/NrTwR28y i APLIKACJE :)

Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.
Nazwa placówki: Turkusowa Wieża
Przedmiot/Stanowisko: Technika
Minimalny stopień zawodowy: stażysta
Minimalny staż (w latach): 1
Praca OD - DO: Od 2024/09/01 do 2025/08/31
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 1