ogrodnik teoria

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: bielski, Jaworze, Śląskie, Polska
Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - szkoła branżowa I stopnia zawód ogrodnik.

Wymagania:
. Poziom wykształcenia
1) studia drugiego lub pierwszego stopnia na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
2) studia pierwszego stopnia na kierunku, którego zakres określony w standardzie kształcenia dla tego kierunku studiów w grupie treści podstawowych i kierunkowych obejmuje treści nauczanego przedmiotu, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
3) studia wyższe na kierunku (specjalności) innym niż wymieniony powyżej, a ponadto ukończyła studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.
Ponadto , która ukończyła:
1) studia wyższe, studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie resocjalizacji, lub
2) zakład kształcenia nauczycieli w specjalności resocjalizacja.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć teoretycznych przedmiotów zawodowych w zawodzie ogrodnik z uczniami niedostosowanym społecznie w wieku od 13 do 18 lat-chłopcy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Proszę o przeslanie dokumentów poświadczających kwalifikacje oraz CV na adres kadry@mowjaworze.pl. Rozmowy z kandydatami będą przeprowadzone od dnia 27.05.2024r.

Renata Białek, tel. 338172172
Nazwa placówki: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W JAWORZU
Przedmiot/Stanowisko: ogrodnik teoria