Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: grójecki, Grójec, Mazowieckie, Polska
Poszukiwany nauczyciel do pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe w zakresie oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze z uczestnikami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty proszę składać w wersji papierowej.

Kontakt telefoniczny 486642771.
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W GRÓJCU
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog