Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie zatrudni w roku szkolnym 2024/2025 od 01.09.2024 r. nauczyciela w Przedszkolu nr 18 Specjalnym w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:
wykształcenie wyższe mgr - wychowanie przedszkolne, oraz ukończona - edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie (oligofrenopedagogika)

Zakres obowiązków:
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sosw@sosw.olsztyn.eu

tel. - sekretariat SOSW - 530 119 360
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog