Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-07-10
  • Miejsce: gliwicki, Knurów, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
poszukiwany nauczyciel do prowadzenia indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych w domu ucznia

Wymagania:
oligofrenopedagog

Zakres obowiązków:
prowadzenie indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zssknurow@powiatgliwicki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
322352022
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KNUROWIE
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Oligofrenopedagog
    Knurów (Śląskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Prowadzenie indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych w domu rodzinnym w Trachach. Praca w godzinach działania placówki (7.45 - 15.20)Wymagania:oligofrenopedagogikaZakres obowiązków:Prowadzenie indywidualnych zajęć rewalidacy...
  • Oligofrenopedagog
    Knurów (Śląskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:poszukiwany nauczyciel do nauczania indywidualnego w szkole specjalnej przysposabiającej do pracy (funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rozwijające komunikowanie się, przysposobienie do prac...
  • Surdopedagog
    Międzybrodzie Żywieckie (Śląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy do Przedszkola im. ks. J. Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim nauczyciela współorganizującego proces kształcenia do dziecka 5-letniego z niepełnosprawnością sprzężoną: niepełnosprawność ruchowa i słabosłyszenie. Możliwość k...