Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: raciborski, Racibórz, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel organizujący kształcenie specjalne u uczennic klasy 4, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym

Wymagania:
oligofrenopedagogika

Zakres obowiązków:
nauczyciel organizujący nauczanie specjalne programem szkoły specjalnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@sp3raciborz.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
324153920
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 24
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Zabrze (Śląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:praca w oddziale integracyjnym - dzieci 5letnieWymagania:wyższe studia pedagogiczne kierunek wychowanie przedszkolne, kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej, mile widziane ukończone TUS, TUPUTAN.Zakres obowiązków:współorganizo...
  • Nauczyciel informatyki
    Kozy (Śląskie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel informatyki w szkole podstawowej na zastępstwo.Wymagania:Kwalifikacje niezbędne do zajmowania stanowiska nauczyciela informatyki w szkole podstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:s...
  • Nauczyciel informatyki
    Lubliniec (Śląskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Dyrekcja SOSW w Lublińcu zatrudni nauczyciela informatyki, składane oferty pracy powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów niniejszej rekrutacji.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe do nauczania informa...