Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: ostrowski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
NAUCZYCIEL W SZKOLE SPECJALNEJ

Wymagania:
MATEMATYKA, FIZYKA, WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE, BIBLIOTEKARSTWO, PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE

Zakres obowiązków:
UMIEJĘTNOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTU Z OSOBAMI RÓŻNEGO RODZAJU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, EMPATYCZNE PODEJŚCIE DO UCZNIA, UMIEJĘTNOŚĆ ZARAZANIA DZIECI ZAINTERESOWANIAMI, WYDOBYWANIE INDYWIDUALNEGO POTENCJAŁU

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kadry@zssostrow.pl

627355754
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. JANUSZA KORCZAKA
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog