Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursus, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukuję nauczyciela wspomagającego w Szkole Podstawowej nr 381 w Warszawie

Wymagania:
Ukończone studia pedagogiki specjalnej lub oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie procesu edukacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
798980583
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 381 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Oligofrenopedagog
    Ursus (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnię nauczyciela wspomagającego w Szkole Podstawowej nr 381 w Warszawie.Wymagania:Ukończona pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika.Zakres obowiązków:Wspomaganie procesu edukacyjnego w klasach 1-3Wymagane dokumenty aplika...
  • Bibliotekarz
    Bemowo (Mazowieckie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. T. Kotarbińskiego poszukuje nauczyciela bibliotekarza na pełen etat od nowego roku szkolnego.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat.sp362@eduwarszawa.plW razie pytań ...
  • Bibliotekarz
    Targówek (Mazowieckie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa Nr 398 w Warszawie ul. Rembrandta 8 poszukuje pracownika - nauczyciela bibliotekarza na nowy rok szkolny do pracy na pełen etat. Mile widziane doświadczenie.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres...