Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne - klasa 5 integracyjna. Umowa na zastępstwo nie dłużej niż do 11.03.2025 r.
Oferta pracy będzie aktualna do momentu wyłonienia kandydata / zatrudnienia nauczyciela na stanowisku podanym w niniejszym ogłoszeniu.
Rekrutacja odbywa się na bieżąco. Rozmowy z potencjalnymi Pracownikami umawiane są bezzwłocznie po napłynięciu nowych kandydatur - zachęcamy do jak najszybszego wysłania CV.
Oferta może być zakończona przed terminem ostatecznym składania dokumentów.
Na rozmowę o pracę prosimy zgłaszać się w ustalonym terminie, a w przypadku braku możliwości przybycia o zawiadomienie o tym fakcie pracownika sekretariatu szkoły pod numerem telefonu: 22 811 58 43. Prosimy również, aby na rozmowę zabrać ze sobą:
1. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
2. Akt nadania stopnia awansu zawodowego.

Wymagania:
Magister lub licencjat z przygotowaniem pedagogicznym i niezbędnymi kwalifikacjami.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.sp42@eduwarszawa.pl
w tytule wiadomości wpisując: CV wspomaganie, klasa 5 integracyjna_zastępstwo_imię i nazwisko.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 42 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo