Oligofrenopedagog

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6 w Gdyni zatrudni zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 nauczyciela współorganizującego kształcenie do grupy sześciolatków w przedszkolu

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów według kwalifikacji

Zakres obowiązków:
nauczyciel

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sp28.edu.gdynia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
793816221
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W GDYNI
Przedmiot/Stanowisko: Oligofrenopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:etat - 20 godz. - praca jako nauczyciel współorganizujący kształcenie - etap edukacyjny IIWymagania:kwalifikacje zgodne z proponowanym stanowiskiemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp85.edu.gdansk...
  • Pedagog
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy dzieci trzyletnich w publicznym przedszkolu. Praca w miłej atmosferze i zgranym zespole, od zaraz.Wymagania:wyższe magisterskie, wykształcenie kierunkoweWymagane dokumenty a...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Gdynia (Pomorskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczycielkę (nauczyciela) do pracy w grupie 3 ,4 latków. Chętnie nawiążemy współpracę z osobą odpowiedzialną, kreatywną, rozumiejącą potrzeby dzieci, otwartą na wyzwania związane z pracą nauczyciela. Mile widziana osoba...