Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: kościański, Kościan, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy nauczyciela pedagoga specjalnego

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (mile widziane)
- wykształcenie wyższe pedagogiczne - pedagogika specjalna

Zakres obowiązków:
- praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolanr3@koscian.eu
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. FELIKSA STAMMA W KOŚCIANIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny