Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: kartuski, Przodkowo, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel pedagog specjalny

Wymagania:
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie
ul. Bursztynowa 3
83-304 Przodkowo
mail: sekretariat@pzsprzodkopwo.pl

Tel. 690266085
Nazwa placówki: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZODKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny