Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-07-30
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca w przedszkolu na stanowisku pedagoga specjalnego

Wymagania:
studia wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obserwacja , diagnoza praca terapeutyczna i informacyjna

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@p4.edu.gdansk.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
513716186
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 4 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel techniki
    Głodowo (Pomorskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela techniki w kl. IV-VI szkoły podstawowej.Wymagania:Kwalifikacje zgodne z wymaganiami dla nauczycieli w kl. IV-VIII szkół podstawowych.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@szpglodowo.p...
  • Nauczyciel plastyki
    Głodowo (Pomorskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela plastyki w kl. IV-VI szkoły podstawowej.Wymagania:Kwalifikacje zgodnie z wymaganiami dla nauczycieli w kl. IV-VIII szkół podstawowych.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@szpglodowo....
  • Psycholog
    Wielki Bukowiec (Pomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolny w wymiarze 9 godzin tygodniowo.Wymagania:Studia z zakresu psychologii wraz z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w tym diagnozowanie sytuacji wychow...