Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: grodziski, Żabia Wola, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Żabka w Żabiej Woli poszukuje pedagoga specjalnego na pół etatu.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska. Kwalifikacje do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz rewalidacji. Wsparcie nauczycieli.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@przedszkolezabka.pl

nr telefonu: 605991299
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE "ŻABKA"
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny