Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-21
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: nowotomyski, Nowy Tomyśl, Wielkopolskie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 2 "Plastusiowe Osiedle" zatrudni pedagoga specjalnego na 0,4 etatu.

Wymagania:
Ukończenie pięć lat studiów na kierunku pedagogika oraz studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe z edukacji włączającej. Oczywiście, musi także legitymować się przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Pedagog specjalny ma realizować następujące zadania:
1. Współpracować z zespołem mającym opracować dokumentację dla dzieci
posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w tym IPET i WOPFU.
2. Współpracować z nauczycielami, wychowawcami, ale także innymi specjalistami zatrudnionymi w przedszkolu i
3. Wspierać nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w kontekście doboru metod, form pracy, określaniu potrzeb uczniów, ale także ich mocnych stron.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
plastusioweosiedlent@wp.pl
dyrektor@plastusioweosiedle.pl

614422681
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR2 "PLASTUSIOWE OSIEDLE"W NOWYM TOMYŚLU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo