Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Poszukujemy pedagoga specjalnego - możliwość zatrudnienia jeszcze w tym roku szkolnym z kontynuacją na kolejny

Wymagania:
Kwalifikacje adekwatne do stanowiska. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje: WWR, terapia ręki, TUS i in. wspierające w realizacji pomocy psych-ped w przedszkolu.

Zakres obowiązków:
Zgodnie ze stanowiskiem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
cv i dokumenty potwierdzające kwalifikacje

780711433
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE MĄDRY MIŚ UJEŚCISKO W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny