Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Krzyki, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu zatrudni pedagoga specjalnego z pełnymi kwalifikacjami

Wymagania:
- przygotowanie pedagogiczne
- kwalifikacje kierunkowe

Zakres obowiązków:
Do zadań pedagoga specjalnego należeć będzie, m.in.:
1) prowadzeniu badań i działań diagnostycznych związanych z rozpoznawaniem indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów,
2) wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w:
a) rozpoznawaniu przyczyn niepowodzeń edukacyjnych uczniów lub trudności w ich funkcjonowaniu, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie ucznia i jego uczestnictwo w życiu szkoły,
b) udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z uczniem,
3) udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, rodzicom uczniów i nauczycielom;
4) współpraca, w zależności od potrzeb, z innymi podmiotami ( m.in. poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, placówkami doskonalenia nauczycieli, innymi przedszkolami, szkołami i placówkami, organizacjami pozarządowymi, pomocą nauczyciela, pracownikiem socjalnym, asystentem rodziny);

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.zsg@wroclawskaedukacja.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny