Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wola, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa nr 403 zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.

Wymagania:
Wykształcenie niezbędne do zajmowanego stanowiska

Zakres obowiązków:
Organizacja zajęć edukacyjnych dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.sp403@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
222777082
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 403
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Oligofrenopedagog
    Wola (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 403 zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.Wymagania:Wykształcenie niezbędne do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:Organizacja zajęć edukacyjnych dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie k...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wola (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 403 zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.Wymagania:Wykształcenie niezbędne do zajmowanego stanowiskaZakres obowiązków:Organizacja zajęć edukacyjnych dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie k...
  • Psycholog
    Żoliborz (Mazowieckie) Zastępstwo 17
    Opis oferty pracy:praca indywidualna lub w małych grupach z dziećmi orzeczeniowymi oraz wymagającymi wsparcia,Wymagania:wykształcenie kierunkowe - psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z ZA, TUS,Zakre...