Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: goleniowski, Racimierz, Zachodniopomorskie, Polska
Do naszej wiejskiej szkoły poszukujemy pedagoga specjalnego z pasją do pracy z dziećmi z różnych środowisk, wymagających wsparcia profesjonalisty.

Wymagania:
Wymogi znajdują sie w § 28 rozporządzenia MEiN z 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
1. Współpraca z nauczycielami, wychowawcami lub innymi specjalistami, rodzicami oraz uczniami.
2. Współpraca z zespołem nauczycieli w zakresie opracowania i realizacji indywidualnego programu edukacyjnoterapeutycznego ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, w tym zapewnienia mu pomocy psychologicznopedagogicznej.
3. Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów.
4. Udzielanie pomocy psychologicznopedagogicznej uczniom, rodzicom uczniów i nauczycielom.
5. Współpraca, w zależności od potrzeb, z innymi podmiotami
6. Przedstawianie radzie pedagogicznej propozycji w zakresie doskonalenia zawodowego nauczycieli
szkoły w zakresie zadań określonych w pkt 1–5.
7. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spracimierz.pl

(91) 418-82-28 i sekretariat@spracimierz.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RACIMIERZU
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny