Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: łomżyński, Przytuły, Podlaskie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła zatrudni osobę na stanowisko pedagoga specjalnego

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe

Zakres obowiązków:
Współpraca z pedagogami pracującymi już w szkole, rozpoznawanie potrzeb uczniów, udział w planowaniu procesu terapeutyczno-rewalidacyjnego, udzielanie wskazówek do pracy w domu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spprzytuly@przytuly.powiatlomzynski.pl

862177029
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W PRZYTUŁACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 3